Добруджа Кариана (Ерден)

Голяма драма в Ерден: Лидерът Кариана се добра до равенството срещу Добруджа с гол в 90-ата минута

Кариана и Добруджа врътнаха реми 2:2 в среща от 10-ия кръг на Втора лига, която се игра в село Ерден.

Домакините имаха проблеми с болни от COVID-19 и от грипен вирус футболисти, но въпреки това успяха да съберат цяла група от играчи за мача.

Дичев бе точен за ерденчани с гол от съблекалнята, но след първия половин час игра гостите стигнаха до своето.

В 70-ата минута Радев успя да изравни, а в 83-ата минута 17-годишният Василев вкара за обрата на гостите от Добрич.

В 90-ата минута Предев донесе точката за тима от Ерден.

След този мач Кариана е лидер с 23 точки, докато Добруджа е на 11-ото място с 10 точки.