Черноморец 1919 Хасково

Черноморец взе победата в Хасково след инфарктен обрат и гол от дузпа в самия край

Черноморец (Бургас) постигна победа с 2:1 при визитата си на Хасково след обрат и голяма драма.

Това стана в среща от 11-ия кръг на Югоизточната Трета лига, а след този мач "акулите" са с 26 точки и са с равни точки, с лидера Загорец, но по-лоша голова разлика.

Домакините от Хасково поведоха в резултата след ранно попадение, но в 35-ата минута с глава след центриране от корнер Мантаров успя да изравни.

В 90-ата минута пък Тонев бе точен от дузпа заради игра с ръка на противников футболист.

Бургазлии си усложниха доста задачата в този мач, тъй като по време на самия двубой изпуснаха няколко чисти положения и удариха на два пъти гредата.