ФК Кюстендил (Кюстендил) Надежда (Доброславци)

ФК Кюстендил стигна до победа и над Надежда (Доброславци), Аци не може да спре да бележи

ФК Кюстендил постигна победа с 2:0 при визитата си на Надежда (Доброславци) в среща от 11-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Успехът на гостите дойде след попадения на Александър Александров - Аци, който вкара поредния си гол, както и на Кирил Вълов.

На полувремето резултатът бе 0:1 за гостите, но двайсетина минути след подновяването на играта интригата бе тотално убита.

След този мач ФК Кюстендил е четвърти с 23 точки и е на три зад сензационния лидер Марек, докато Надежда е на 9-ото място с 15 точки.