ОФК Марек 2010 Пирин (Разлог)

Нова победа за Марек

Отборът на Марек се наложи над Пирин Разлог с резултат 3:1 в мач от 11-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Марек поведе в 10-ата минута чрез Николай Николов, който се разписа с глава. Дупничани удвоиха преднината си в 65-ата минута с феноменален гол на Джордж Николов. Халфът прехвърли вратаря от около 45 метра.

5 минути по-късно Каймакански направи резултата класически, а Николай Хаджиниколов вкара почетно попадение за своя тим от пряк свободен удар. Двата тима доиграха мача с по 10 души, след като в средата на второто полувреме играч на домакините се сдърпа с Димитър Панталеев от Марек. Главният съдия Йото Гарабедов изгони и двамата футболисти.