Розова долина

Охрана наби почерпен фен на мач от Трета лига + ВИДЕО

Отборът на Розова долина се наложи над Левски Карлово с категоричното 6:1 в мач от 11-ия кръг на Югоизточната Трета лига.

Още в 6-ата минута Данаил Иванов откри за домакините. Пет минути по-късно, капитанът на гостите Мартин Симеонов изравни след грешка в защитата на Розова долина за 1:1.

В 19-ата минута Иво Иванов покачи на 2:1, а голмайсторът на казанлъчани Пламен Колев отбеляза с вкара за 3:1. Малко преди края на първата част играещият старши-треньор Атанас Апостолов се разписа за 4:1.

Второто полувреме ще се запомни със силен есенен дъжд, студено време и още две попадения за Пламен Колев, който отбеляза своя хеттрик срещу тима от Карлово.

На трибуните пък охраната трябваше да се справя с почерпен фен.