Устрем (Дончево) Доростол 2013

Устрем разби Доростол

Отборът на Устрем Дончево се наложи над Доростол Силистра с резултат 3:1 в мач от 10-ия кръг на Североизточната Трета лига.

Мелих Алим в 50-та минута откри резултата за гостите, но в следващите минути домакините изравниха чрез Пламен Шестаков.

Устрем се настани трайно в игралното поле на домакините и резултатите им не закъсняха. В 68-та мин. Станимир Андонов вкара втори гол за своя тим, а след още 5-6 минути Кристиян Димитров сложи край на спора за 1:3.

Деян Дечев – треньор на „Доростол“(Силистра): Отбора на Дончево ни надигра в Силистра. Не случайно тима е сред водещите отбори в групата, разполага с класни футболисти, които играят добър футбол. Ние все още сме новаци в групата и има за какво още да се учим за следващите двубои в първенството. Димитър Димитров – треньор на „Устрем Д“(Дончево): Стана хубав мач. Дойдохме за победата и я постигнахме. Отбора ни е добре окомплектован с доста добри футболисти. И в това първенство ще сме сред водещите в Трета лига – Североизточна аматьорска група. Във всеки двубой излизаме за победа, но понякога шанса не е на наша страна.