Левски (Лом)

Левски (Лом) напердаши Левски (Левски) и се доближи само на две точки от върха в Северозапада

Левски (Лом) постигна поредната си важна победа в Северозападната Трета лига, след като победи у дома адашите си от Левски, от град Левски, с 2:0.

Това стана в среща от 11-ия кръг на шампионата.

Първото полувреме като цяло не бе особено активно и домакините изпитваха проблеми при създаването на чисти голови положения.

След почивката обаче всичко това се промени и в 52-ата минута ломчани откриха чрез голямата си завезда Мариян Огнянов, който бе точен от дузпа.

Всичко в този мач приключи в 69-ата минута, след като Цеков направи страхотен пробив и излезе сам срещу вратаря, а след това технично прати топката в мрежата.

След успеха си Левски е втори с актив от 24 точки и само на 2 точки зад лидера в класирането Севлиево, но и с мач по-малко в актива си.