Янтра 1919 (Габрово) Лудогорец ||

Лаптопа бе на косъм да дебютира с победа начело на Янтра, но Лудогорец II изравни в самия край

Коце Ангелов - Лаптопа бе на косъм да дебютира с успех за Янтра, но в крайна сметка отборът му се пропука в самия край. Домакините водеха срещу Лудогорец II до самия край, но в крайна сметка след късен гол гостите стигнаха до реми 2:2.

В този мач Янтра бе без Мисяк и Пламен Кожухаров, които бяха извън групата, а освен това Гаджалов остана на пейката. И въпреки доста младия си състав Янтра бе близо да вземе своето.

Християн Кожухаров откри в 3-ата минута, а гостите изравниха чрез Пепи Генчев в 27-ата минута.

Вторият гол за Янтра бе дело на Мартин Ангелов в самия край на полувремето, а в 92-ата минута разградчани стигнаха до изравнителен гол чрез Димитър Митков.

Така двата отбора си поделиха по една точка, което отрежда трета позиция на Лудогорец II, който вече има 19 пункта. Янтра, от своя страна, е на 14-о място със 7 точки.

От актива на Янтра обаче ще бъдат отнети три точки от успеха над Бистрица по-рано през сезона, след като Витоша се отказа от по-нататъшно участие в групата.