ОФК Локомотив Мездра Вихър (Славяново)

Локо (Мездра) спря Вихър (Славяново) за първото място на Северозапада, Матадос пак бележи

Локомотив (Мездра) постигна победа с 3:1 над гостуващия Вихър (Славяново) в среща от 11-ия кръг на Северозападната Трета лига, която се игра в Мездра.

По този начин "железничарите" спряха своя противник за първото място в групата.

Браиан Стоянов се разписа, след като в 6-ата минута бранител на Вихър не успя да спре топката след ниско центрирне на Матадос и от близка дистанция реализира.

В 70-ата минута гостите изравниха чрез Кръстев, а две минути след това Валдермар Стоянов върна аванса на Локото в резултата.

В 91-ата минута Валдемар Стоянов намери Матадос, който успя сам срещу вратаря да реализира.

След тази победа Локо (Мездра) събра в актива си 14 точки и поне временно се изкачва до 10-ата позиция, като измества втория отбор на Етър. Вихър от своя страна изпусна шанса си да измести Севлиево от първата позиция. Тимът от Славяново остава с 24 пункта, като рискува да бъде изместен от Левски (Лом) и Спартак (Плевен), ако тези отбори вземат своите мачове днес.