Пещера (Галата) Локомотив 1927 (Дряново)

Пещера разби Локо (Дряново)

Отборът на Пещера (Галата) се наложи над Локо (Дряново) с резултат 4:1 в мач от 11-ия кръг на Северозападната Трета лига.

В 50-ата минута капитанът Альоша Илиев откри резултата за Пещера. Домакините стигнаха до второ попадение чрез Александър Асенов, но в 60-ата минута Мартин Иванов намали за дреновци. Малко след това Славей Младенов вкара трети гол за своя тим.

Десет минути преди края на двубоя Атанас Георгиев финтира двама гирачи на противника и от 15 метра насочи топката за четвърти път в мрежата на Локомотив.

Стартови състави:

Пещера (Галата): 1. Огнян Андреев, 44. Златко Радославов, 17. Младен Младенов, 24. Ивелин Аладжов, 8. Младен Русков, 70. Радан Маринов, 22. Александър Асенов,
33. Румен Миков, 10. Альоша Илиев, 94. Атанас Георгиев, 9. Славей Младенов.

Локомотив (Дряново): 1. Иван Христов, 16. Калоян Калчев, 15. Илиян Илиев, 7. Йордан Иванов, 20. Тихомир Маринов, 8. Константин Йорданов, 18. Атанас Ингилизов, 14. Тодор Чирпанов, 9. Момчил Савов, 17. Георги Колев, 6. Мартин Иванов.