Сливнишки герой и Ботев (Ихтиман) не се победиха

Сливнишки герой и Ботев (Ихтиман) не се победиха и завършиха 1-1 в здрав мач от 11-ти кръг на ЮЗ Трета лига, игран на градският стадион в Сливница.

Под ръководството на столична съдийска бригада, начело с Мариян Гребенчарски и помощници Тодор Вуков и Георги Спасов, двата отбора изнесоха едно добро футболно представление за малобройната публика.

Гостите поведоха през първата част, след като Васил Велев отбеляза в 29-та минута за 0-1. Сливничани показаха характер и изравниха през второто полувреме, след попадение на защитника Емил Трендафилов в 82-та минута, с което сложи точка в двубоя за крайното 1-1.