Гигант (Съединение) Карнобат

Обзор след 11-ия кръг на Югоизточната Трета лига

17.10.2020 Розова долина Розова долина  6 - 1 Левски (Карлово)  Левски (Карлово)

1:0 - 7' Данаил Бориславов Иванов (22)
1:1 - 15' Георги Петров Георгиев (11)
2:1 - 21' Иво Иванов Иванов (6)
3:1 - 27' Пламен Господинов Колев (11)
4:1 - 45' Атанас Георгиев Апостолов (10)
5:1 - 64' Пламен Господинов Колев (11)
6:1 - 85' Пламен Господинов Колев (11)

Отборът на Розова долина се наложи над Левски Карлово с категоричното 6:1 в мач от 11-ия кръг на Югоизточната Трета лига.

Още в 6-ата минута Данаил Иванов откри за домакините. Пет минути по-късно, капитанът на гостите Мартин Симеонов изравни след грешка в защитата на Розова долина за 1:1.

В 19-ата минута Иво Иванов покачи на 2:1, а голмайсторът на казанлъчани Пламен Колев отбеляза с вкара за 3:1. Малко преди края на първата част играещият старши-треньор Атанас Апостолов се разписа за 4:1.

Второто полувреме ще се запомни със силен есенен дъжд, студено време и още две попадения за Пламен Колев, който отбеляза своя хеттрик срещу тима от Карлово.

17.10.2020 Несебър Несебър  1 - 2 Спартак (Пловдив)   Спартак (Пловдив)

1:0 - 5' Патрик Владимиров Попов (9)
1:1 - 9' Филип Пламенов Колев (5)
1:2 - 80' Станимир Кирилов Димитров (11)

Спартак постигна много важна победа, след като победи с 2-1 при гостуването си на Несебър в мач от 11 кръг на Югоизточна Трета лига.

Мачът бе доста здрав, като в началото на първото полувреме домакините поведоха, но със самостоятелна акция ,само 4 минути по-късно, Филип Колев успя да изравни.

Спартак доминира през второто полувреме, като на смяна влезе Любо Цеков, който имаше много хубаво положение, но ударът му с глава премина на сантиметри от вратата. Кирил Георгиев също можеше да донесе победата на гладиаторите, но силният му удар бе избит от вратаря Исаков.

Все пак добрата игра на Спартак се увенча с успех, след центриране от корнер в 73' Станимир Димитров се оказа най - съобразителен в наказателното поле и донесе трите важни точки за гладиаторите.

Така след изиграни 11 мача Спартак е на 12 място в класирането с актив от 13 точки, а в следващия 12 кръг на 24 октомври от 16 часа на стадион "Тодор Диев" сините приемат тима на Марица Пловдив.

17.10.2020 Верея (Стара Загора) Верея (Стара Загора)  1 - 2 Димитровград 1947   Димитровград 1947

0:1 - 11' Марио Юлиянов Йовов (18)

1:1 - 38' Михаел Лалев Лалев (86)

1:2 - 67' Ахмед Мюмюн Осман (16)

Отборът на Димитровград се наложи над Верея като гост в мач от 11-ия кръг на Югоизточната Трета лига.

Марио Юлиянов Йовов в 11-ата минута откри резултата, а в 67-ата Ахмед Мюмюн Осман удвои преднината на своя тим. До края на двубоя домакините стигнаха само да почетно попадение чрез Михаел Лалев в 86-ата минута.

17.10.2020 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  0 - 1 Родопа  Родопа

0:1 - 43'  Адриан Юлиянов Сюрджиев (15)

Отборът на"Родопа-Смолян" завоюва ценна победа като гост срещу "Борислав 2009" с 1:0. Двубоят се игра днес, на стадиона в Първомай. Единственият гол в мача е дело на Адриан Сюрджиев в 41 минута. Момчетата на Юлиян Сюрджиев могат да съжаляват и за още няколко пропуски пред противниковата врата, като добри ситуации имаше пред Николай Тихомиров и Христо Ковачев. Домакините също имаха добри отигравания, но стражът на Смолян Стилиян Ангелов си бе на място и не допусна топката да проникне в неговата врата. В 90 минута и късметът помогна на "Родопа-Смолян", когато футболист на домакините не успя да нацели вратата.

В двубоя, заради контузия в групата на "зелено-белите" не попадна Михаел Кисьов, а Стефан Чилингиров отсъства заради заболяване.

За да подкрепят отбора от Смолян на стадиона в Първомай имаше и десетки фенове на "Родопа-Смолян".

17.10.2020 Ямбол 1915 Ямбол 1915   2 - 0 Карнобат  Карнобат

1:0 - 30' Динко Венциславов Дерменджиев (8)

2:0 - 64' Александър Андонов Андонов (10)

17.10.2020 Хасково Хасково  1 - 2 Черноморец  Черноморец

1:0 - 20' Петьо Красимиров Николов (13)
1:1 - 35' Стоян Георгиев Мантаров (66)
1:2 - 90+2' Мариян Иванов Тонев (9) Д

Черноморец (Бургас) постигна победа с 2:1 при визитата си на Хасково след обрат и голяма драма.

Това стана в среща от 11-ия кръг на Югоизточната Трета лига, а след този мач "акулите" са с 26 точки и са с равни точки, с лидера Загорец, но по-лоша голова разлика.

Домакините от Хасково поведоха в резултата след ранно попадение, но в 35-ата минута с глава след центриране от корнер Мантаров успя да изравни.

В 90-ата минута пък Тонев бе точен от дузпа заради игра с ръка на противников футболист.

Бургазлии си усложниха доста задачата в този мач, тъй като по време на самия двубой изпуснаха няколко чисти положения и удариха на два пъти гредата.

17.10.2020 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   2 - 1 Сокол (Марково)  Сокол (Марково)

0:1 - 6' Сезгин Исмаил Четин (10)

1:1 - 20' Георги Робертов Стефанов (17)

2:1 - 62' Георги Робертов Стефанов (17)

Отборът на Атлетик Куклен се наложи над Сокол Марково в мач от 11-ия кръг на ЮИ Трета лига. Домакините стигнаха до пълен обрат, след като изоставаха в резултата.

Гостите поведоха в резултата. но през втората част на два пъти се разписа бившият играч на Локо и юноша на Марица Георги Стефанов и донесе успеха на своя тим.

17.10.2020 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  2 - 1 Извор (с. Горски извор)  Извор (с. Горски извор)

1:0 - 20' Тодор Стоянов Тодоров (99)
2:0 - 24' Тодор Стоянов Тодоров (99)
2:1 - 76' Беркай Метин Халил (10) Д

Отборът на Гигант се наложи над новака Извор с резултат 2:1 в мач от от 11 кръг в ЮИ Трета лига. Домакините заслужиха успеха след два гола на Тодор Тодоров. Беркай Халил отбеляза за гостите от Горски извор.