Севлиево ОФК Бдин 1923 (Видин)

Обзор след 11-ия кръг на Северозападната Трета лига

14.10.2020 Академия (Ботев) Академия (Ботев)  0 - 0 Севлиево   Севлиево

Отборите на Ботев-2 и Севлиево завършиха наравно - 0:0 в дербито от 11-ия кръг на СЗ Трета лига между третия и първия. 

 

Най-чистото положение през първата част се откри пред врачани, но Ремзи Али Неджип не успя да уцели вратата. 

 

През втората част ситуацията на терена не се промени и равенството изглеждаше справедливо. 

 

БОТЕВ ВРАЦА: Христо Георгиев, Виктор Василев, Ивайло Маринов, Ивайло Кунчев /к./, Любослав Младенов, Любо Петров, Людмил Йотов, Тодор Горанов, Ремзи Али Неджип, Цветко Иванов, Мирослав Маринов /Юлиан Левашки, Александър Добчев, Вавиан Руменов, Кирил Кръстев, Михаел Парасков, Николай Методиев, Пламен Илиев/.

 

СЕВЛИЕВО: Димитър Пантев, Георги Павлов, Атанас Фиданин /к./, Иван Пенев, Павлин Иванов, Галин Стоянов, Илиян Трифонов, Християн Василев, Добрин Петров, Тихомир Кънев, Тихомир Трифонов.

 

 

18.10.2020 Янтра (Полски Тръмбеш) Янтра (Полски Тръмбеш)  7 - 2 ОФК Бдин 1923 (Видин)  ОФК Бдин 1923 (Видин)

1:0 - 7' Любомир Бончев Генчев (9)

2:0 - 10' Росен Ремиев Вергилов (1) А

3:0 - 47' Любомир Бончев Генчев (9)

4:0 - 52' Николай Веселинов Иванов (14)

5:0 - 58' Тони Любомиров Маречков (88)

5:1 - 66' Александър Василев Соколов (14) Д

6:1 - 69' Любомир Бончев Генчев (9)

7:1 - 78' Бранислав Йорданов Ботев (11)

7:2 - 85' Александър Василев Соколов (14)

 

 

18.10.2020 ОФК Локомотив Мездра ОФК Локомотив Мездра  3 - 1 Вихър (Славяново)  Вихър (Славяново)

1:0 - 6' Браиан Асенов Стоянов (10)

1:1 - 71' Светослав Руменов Кръстев (4)

2:1 - 72' Валдемар Асенов Стоянов (7)

3:1 - 86' Лионел Лаидо Матадос (11)

 

Локомотив (Мездра) постигна победа с 3:1 над гостуващия Вихър (Славяново) в среща от 11-ия кръг на Северозападната Трета лига, която се игра в Мездра.

 

 

По този начин "железничарите" спряха своя противник за първото място в групата.

 

 

Браиан Стоянов се разписа, след като в 6-ата минута бранител на Вихър не успя да спре топката след ниско центрирне на Матадос и от близка дистанция реализира.

 

 

В 70-ата минута гостите изравниха чрез Кръстев, а две минути след това Валдермар Стоянов върна аванса на Локото в резултата.

 

 

В 91-ата минута Валдемар Стоянов намери Матадос, който успя сам срещу вратаря да реализира.

 

 

След тази победа Локо (Мездра) събра в актива си 14 точки и поне временно се изкачва до 10-ата позиция, като измества втория отбор на Етър. Вихър от своя страна изпусна шанса си да измести Севлиево от първата позиция. Тимът от Славяново остава с 24 пункта, като рискува да бъде изместен от Левски (Лом) и Спартак (Плевен), ако тези отбори вземат своите мачове днес. 

 

 

18.10.2020 Пещера (Галата) Пещера (Галата)  4 - 1 Локомотив 1927 (Дряново)  Локомотив 1927 (Дряново)

1:0 - 52' Альоша Младенов Илиев (10)

2:0 - 57' Александър Младенов Асенов (22)

2:1 - 63' Мартин Андреев Иванов (6)

3:1 - 69' Славей Желев Младенов (9)

4:1 - 77' Атанас Юлиянов Георгиев (94)

 

Отборът на Пещера (Галата) се наложи над Локо (Дряново) с резултат 4:1 в мач от 11-ия кръг на Северозападната Трета лига. 

 

В 50-ата минута капитанът Альоша Илиев откри резултата за Пещера. Домакините стигнаха до второ попадение чрез Александър Асенов, но в 60-ата минута Мартин Иванов намали за дреновци. Малко след това Славей Младенов вкара трети гол за своя тим. 

 

Десет минути преди края на двубоя Атанас Георгиев финтира двама гирачи на противника и от 15 метра насочи топката за четвърти път в мрежата на Локомотив.

 

Стартови състави:

 

Пещера (Галата): 1. Огнян Андреев, 44. Златко Радославов, 17. Младен Младенов, 24. Ивелин Аладжов, 8. Младен Русков, 70. Радан Маринов, 22. Александър Асенов,
33. Румен Миков, 10. Альоша Илиев, 94. Атанас Георгиев, 9. Славей Младенов.

 


Локомотив (Дряново): 1. Иван Христов, 16. Калоян Калчев, 15. Илиян Илиев, 7. Йордан Иванов, 20. Тихомир Маринов, 8. Константин Йорданов, 18. Атанас Ингилизов, 14. Тодор Чирпанов, 9. Момчил Савов, 17. Георги Колев, 6. Мартин Иванов.

 

18.10.2020 Дреновец (Дреновец) Дреновец (Дреновец)  3 - 0 Етър-2  Етър-2

1:0 - 55' Димитър Бориславов Маймунков (11)

2:0 - 57' Георги Руменов Стоянов (7)

3:0 - 83' Георги Илиев Тодоров (20)

 

Дреновец постигна страхотна класическа победа над дубъла на Етър в среща от 11-ия кръг на Северозападната Трета лига, която се игра във футболното село от Община Ружинци.

 

 

Всичко по-интересно се случи след почивката.

 

 

Димитър Маймунков откри резултата в 55-ата минута и даде аванс на момчетата от Дреновец, а две минути след това Георги Стоянов удвои.

 

 

За класическия резултат точен бе Георги Илиев, който се разписа в 82-ата минута и оформи крайния резултат.

 

 

След този мач Дреновец заема 13-ото място в групата с актив от 11 точки, докато дубълът на Етър е 11-и с три точки повече.

 


18.10.2020 Партизан (Червен бряг) Партизан (Червен бряг)  0 - 1 Спартак (Плевен)  Спартак (Плевен)

0:1 - 70' Александър Васков Скорчев (19)

 

Отборът на Спартак Плевен спечели дербито с Партизан Червен бряг с резултат 1:0. 

 

През първото полувреме с пропуски за Спартак се отличиха Стивън Славков и веднъж Айвън Ангелов. В 61-ата минута Александър Скорчев отбеляза единственото попадение в двубоя. Домакините имаха една отлична възможност преди почивката, но Милен Тонев не успя да преодолее Димитър Иванов.

 

Стартови състави:

 

Партизан – 18. Станислав Антонов, 16. Галин Великов (капитан), 3. Слави Паскалев, 7. Калоян Тодоров, 6. Митко Милчев, 11. Любомир Иванов, 20. Тихомир Дамянов, 8. Димитър Димитров, 66. Милен Тонев, 15. Ангел Русев, 10. Кристиян Тафраджийски.

 

Играещ треньор – Любомир Иванов

 

Спартак – 86. Димитър Иванов, 5. Иво Върбанов, 3. Лъчезар Ковачев, 6. Борислав Иванов, 8. Ивайло Раденцов (капитан), 17. Айвън Ангелов, 18. Иво Иванов, 21. Валентино Макавеев, 10. Стивън Славков, 31. Андриян Димитров, 19. Александър Скорчев.

 

Треньор – Красимир Бислимов

 

18.10.2020 Павликени Павликени  3 - 1 Трявна  Трявна

1:0 - 58' Стефан Милков Гинчев (7)

2:0 - 66' Йордан Петев Йорданов (5)

3:0 - 80' Йордан Петев Йорданов (5)

3:1 - 89' Алекс Антонов Згрипаров (7)

 

18.10.2020 Левски (Лом) Левски (Лом)  2 - 0 Левски 2007 (Левски)  Левски 2007 (Левски)

1:0 - 49' Мариян Георгиев Огнянов (21) Д

2:0 - 67' Георги Цеков Иванов (7)

 

Червен картон: 

83' Благовест Красимиров Ленков (Левски)

 

 

Левски (Лом) постигна поредната си важна победа в Северозападната Трета лига, след като победи у дома адашите си от Левски, от град Левски, с 2:0.

 

 

Това стана в среща от 11-ия кръг на шампионата.

 

 

Първото полувреме като цяло не бе особено активно и домакините изпитваха проблеми при създаването на чисти голови положения.

 

 

След почивката обаче всичко това се промени и в 52-ата минута ломчани откриха чрез голямата си завезда Мариян Огнянов, който бе точен от дузпа.

 

 

Всичко в този мач приключи в 69-ата минута, след като Цеков направи страхотен пробив и излезе сам срещу вратаря, а след това технично прати топката в мрежата.

 

 

След успеха си Левски е втори с актив от 24 точки и само на 2 точки зад лидера в класирането Севлиево, но и с мач по-малко в актива си. 

 

 

18.10.2020 Академик (Свищов) Академик (Свищов)  0 - 2 Първа атомна (Козлодуй)  Първа атомна (Козлодуй)

0:1 - 17' Николай Петков Ганчев (19)

0:2 - 27' Николай Петков Ганчев (19) Д

 

Отборът на Първа атомна се наложи над Академик в Свищов с резултат 2:0 в мач от 11-ия кръг на Северозападната Трета лига. 

 

Капитанът Николай Ганчев откри в 10-та мин., а в 25-та мин. пак той удвои аванса от дузпа.

 

КЛАСИРАНЕ: 

 

Отбор   Домакин Гост Общо  
    Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Севлиево 26 6 6 0 0 5 2 2 1 11 8 2 1 24:5
2 Левски (Лом) 24 4 4 0 0 6 3 3 0 10 7 3 0 24:2
3 Спартак (Плевен) 24 6 5 0 1 5 3 0 2 11 8 0 3 29:11
4 Академия (Ботев) 24 5 3 2 0 6 4 1 1 11 7 3 1 24:7
5 Вихър (Славяново) 24 6 6 0 0 5 2 0 3 11 8 0 3 25:10
6 Павликени 20 5 3 0 2 6 3 2 1 11 6 2 3 14:9
7 Партизан (Червен бряг) 19 5 2 1 2 6 4 0 2 11 6 1 4 16:15
8 Янтра (Полски Тръмбеш) 18 6 4 2 0 5 1 1 3 11 5 3 3 18:13
9 Локомотив 1927 (Дряново) 15 6 4 0 2 5 1 0 4 11 5 0 6 25:24
10 ОФК Локомотив Мездра 14 6 3 1 2 4 1 1 2 10 4 2 4 13:10
11 Етър-2 14 6 4 1 1 5 0 1 4 11 4 2 5 14:17
12 Левски 2007 (Левски) 11 5 2 2 1 6 0 3 3 11 2 5 4 12:16
13 Дреновец (Дреновец) 11 5 1 2 2 5 2 0 3 10 3 2 5 15:24
14 Пещера (Галата) 11 6 3 2 1 5 0 0 5 11 3 2 6 19:30
15 Първа атомна (Козлодуй) 7 5 1 0 4 6 1 1 4 11 2 1 8 11:16
16 Академик (Свищов) 6 5 2 0 3 5 0 0 5 10 2 0 8 10:22
17 Трявна 5 5 1 2 2 6 0 0 6 11 1 2 8 7:26
18 ОФК Бдин 1923 (Видин) 3 5 1 0 4 6 0 0 6 11 1 0 10 6:49

 

ДОМАКИН СЕВЕРОЗАПАДНА "В" ГРУПА:

 

Отбор   Домакин  
    Т М П Р З ГР
1 Вихър (Славяново) 18 6 6 0 0 19:1
2 Севлиево 18 6 6 0 0 18:1
3 Спартак (Плевен) 15 6 5 0 1 21:5
4 Янтра (Полски Тръмбеш) 14 6 4 2 0 14:5
5 Етър-2 13 6 4 1 1 13:8
6 Левски (Лом) 12 4 4 0 0 15:0
7 Локомотив 1927 (Дряново) 12 6 4 0 2 18:10
8 Академия (Ботев) 11 5 3 2 0 11:4
9 Пещера (Галата) 11 6 3 2 1 13:8
10 ОФК Локомотив Мездра 10 6 3 1 2 8:6
11 Павликени 9 5 3 0 2 7:5
12 Левски 2007 (Левски) 8 5 2 2 1 9:4
13 Партизан (Червен бряг) 7 5 2 1 2 9:7
14 Академик (Свищов) 6 5 2 0 3 7:8
15 Дреновец (Дреновец) 5 5 1 2 2 7:9
16 Трявна 5 5 1 2 2 4:8
17 Първа атомна (Козлодуй) 3 5 1 0 4 4:7
18 ОФК Бдин 1923 (Видин) 3 5 1 0 4 1:12

 

ГОСТ СЕВЕРОЗАПАДНА "В" ГРУПА:

 

Отбор   Домакин  
    Т М П Р З ГР
1 Академия (Ботев) 13 6 4 1 1 13:3
2 Левски (Лом) 12 6 3 3 0 9:2
3 Партизан (Червен бряг) 12 6 4 0 2 7:8
4 Павликени 11 6 3 2 1 7:4
5 Спартак (Плевен) 9 5 3 0 2 8:6
6 Севлиево 8 5 2 2 1 6:4
7 Вихър (Славяново) 6 5 2 0 3 6:9
8 Дреновец (Дреновец) 6 5 2 0 3 8:15
9 ОФК Локомотив Мездра 4 4 1 1 2 5:4
10 Първа атомна (Козлодуй) 4 6 1 1 4 7:9
11 Янтра (Полски Тръмбеш) 4 5 1 1 3 4:8
12 Локомотив 1927 (Дряново) 3 5 1 0 4 7:14
13 Левски 2007 (Левски) 3 6 0 3 3 3:12
14 Етър-2 1 5 0 1 4 1:9
15 Академик (Свищов) 0 5 0 0 5 3:14
16 Трявна 0 6 0 0 6 3:18
17 Пещера (Галата) 0 5 0 0 5 6:22
18 ОФК Бдин 1923 (Видин) 0 6 0 0 6 5:37

 

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ: 

 

Дата Мачове  
25.10.2020 ОФК Бдин 1923 (Видин) ОФК Бдин 1923 (Видин)  - Първа атомна (Козлодуй)  Първа атомна (Козлодуй)
25.10.2020 Левски 2007 (Левски) Левски 2007 (Левски)  - Академик (Свищов)  Академик (Свищов)
25.10.2020 Трявна Трявна  - Левски (Лом)  Левски (Лом)
25.10.2020 Спартак (Плевен) Спартак (Плевен)  - Павликени  Павликени
25.10.2020 Севлиево Севлиево   - Партизан (Червен бряг)  Партизан (Червен бряг)
25.10.2020 Етър-2 Етър-2  - Академия (Ботев)  Академия (Ботев)
25.10.2020 Локомотив 1927 (Дряново) Локомотив 1927 (Дряново)  - Дреновец (Дреновец)  Дреновец (Дреновец)
25.10.2020 Вихър (Славяново) Вихър (Славяново)  - Пещера (Галата)  Пещера (Галата)
25.10.2020 Янтра (Полски Тръмбеш) Янтра (Полски Тръмбеш)  - ОФК Локомотив Мездра  ОФК Локомотив Мездра
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK