Кариана (Ерден) Царско село

Царско село излъга трудно Кариана в село Ерден и е на 1/8-финал в турнира за Купата на България

Царско село се класира за 1/8-финалите на турнира за Купата на България, след като постигна трудна победа с 1:0 при визитата си на Кариана в село Ерден.

В този мач и двата отбора излязоха с доста резерви на терена, но въпреки това се получи здрав сблъсък в който момчетата на Любо Пенев стигнаха до победата.

Единственото попадение бе дело на Луис Педро, който се разписа през второто полувреме на срещата и бе точен в 67-ата минута.

КАРИАНА – ЦАРСКО СЕЛО 0:1

0:1 Луис Педро 67’

Кариана: 79 Юлиян Весков, 4 Мартин Николов, 20 Николай Дичев , 22 Стоян Предев, 77 Кристиан Апостолов, 14 Деян Иванов, 7 Матеус Касарото, 17 Християн Илиев, 9 Жустино Мендеш, 27 Борислав Дамянов, 19 Владислав Цеков

Старши треньор: Веселин Великов

Царско село: 1 Михаил Иванов, 14 Божидар Васев, 3 Мартин Кавдански, 22 Луис Ферейра, 93 Дилян Георгиев, 7 Гианис Геролему, 21 Лъчезар Балтанов, 6 Антонио Георгиев, 11 Андерсон Коста, 8 Панайотис Лука, 25 Дилан Мартенс

Старши треньор: Любослав Пенев