Ювентус Динамо Киев

Юве започна с победа в Киев участието си в ШЛ, Мората блесна в отсъствието на Роналдо

Ювентус започна с победа участието си в Шампионската лига, след като спечели с 2:0 гостуването си на украинския гранд Динамо (Киев).

Срещат бе от Група G на турнира и след нея торинци са с 3 точки след първия мач.

Отборът бе без голямата си звезда Кристиано Роналдо в този мач, тъй като португалецът е под карантина заради положителен COVID-19 тест.

В негово отсъствие блесна Алваро Мората, който успя да вкара двете попадения в мача.

Той бе точен в 46-ата минута, след като довкара една избита от противниковия вратар топка във вратата, от близка дистанция.

В 84-ата минута испанецът засече с глава центриране на Куадрадо и удвои, като оформи и крайния резултат.

В мач от Група F Брюж шокира домакините от Зенит с 2:1 на "Газпром Арена" в Санкт Петербург.

Денис бе точен в 63-ата минута след разбъркване в наказателното поле и удар от близка дистанция, и изведе белгийците напред.

Питерци изравниха чрез феноменален, след като Ловрен стреля от 30 метра в 75-ата минута. Реално погледнато обаче попадението бе записано като автогол на Хорват, който отклони леко удара.

Гостите обаче стигнаха до успеха след де Кетелар в 93-ата минута.