ПСЖ Манчестър Юнайтед

Драма в Париж: Юнайтед стигна до успеха над ПСЖ след късен победен гол на Рашфорд (видео)

Манчестър Юнайтед постигна престижна победа с 2:1 при визитата си на ПСЖ на "Парк де Пренс" във френската столица Париж, в среща от Група Н на Шампионската лига.

Гостите от Манчестър стигнаха първи до попадение, след като Бруно Фернандеш реализира от дузпа още в 23-ата минута и така им даде аванс.

В 55-ата минута обаче Марсиал си вкара нелеп автогол, след като засече топката с глава в собствената си врата при изпълнение от корнер.

По всичко изглеждаше, че мачът отива към реми, но в 87-ата минута Рашфорд донесе успеха на своите след хубаво подаване на Погба.

До самия край не паднаха повече голове и в крайна сметка Юнайтед взе важни три точки.