Партизан (Червен бряг) Левски

Левски обърна и смачка Партизан (Червен бряг) за Купата на България, вече е на 1/8-финал

Левски успя да постигне победа с 4:1 при визитата си на третодивизионния Партизан (Червен бряг) при гостуването си от 1/16-финалите на турнира за Купата на България.

По този начин "сините" продължават напред в турнира и са на 1/8-финал, но определено играта на тима не бе особено убедителна.

Домакините от Червен бряг шокиращо стигнаха до гол аванс в 34-ата минута след гол на Любомир Иванов, който бе намерен в наказателното поле и останал непокрит прониза вратата на "сините".

До почивката обаче Левски направи пълен обрат.

Минута след като получи попадение отборът от столицата изравни, след като Здравко Димитров намери с отлично подаване Валери Божинов, който вкара в опразнения ъгъл.

В 42-ата минута Здравко Димитров с прекрасен удар не остави шансове на Станислав Антонов и обърна резултата в полза на "сините".

В 63-ата минута Левски стигна и до трети гол, след като Петко Петков си вкара топката в собствената врата, след като не успя да изчисти кълбото при хубаво центриране на Галчев.

В 84-ата минута Мартин Петков оформи крайния резултат след удар с глава от няколко метра.