Ботев Враца Надежда (Доброславци)

Ботев (Враца) реши за едно полувреме всичко срещу Надежда и продължава напред за Купата на България

Ботев (Враца) постигна победа с 2:0 при визитата си на аматьорския Надежда (Доброславци) и така се класира за 1/8-финалите на турнира за Купата на България.

Воденият от Антони Здравков тим стигна до успеха след два гола през първото полувреме, които бяха дело на Юлиян Ненов в 32-ата минута и Влади Узунов четири минути след това.

Врачани имаха шансове да стигнат и до още попадения днес, но изпуснаха няколко много добри шанса и в крайна сметка се поздравиха с успех от само два гола.