Арсенал

Арсенал си тръгна с победа от Виена, обърна домакините от Рапид и започна победоносно в ЛЕ

Арсенал постигна победа с 2:1 след обрат на Рапид (Виена) при визитата си от Група В на Лига Европа.

Домакините изненадващо стигнаха до попадение в началото на второто полувреме, след като Кара пресече пас след грешка в защитата на Арсенал и топката попадна във Фунтас, който вкара с лекота.

В 70-ата минута обаче Луис се реваншира за грешката си и се възползва от центриране на Пепе в и с глава успя да реализира.

Само четири минути след това Бейерин намери Обамеянг на добра позиция и габонецът реализира.