Черноморец

Черноморец (Бургас) надви "баските" от Куклен, племенникът на Кишишев с нов гол за своя отбор

Черноморец (Бургас) постигна домакинска победа с 2:1 над Атлетик (Куклен) в среща от 12-ия кръг на Югоизточната Трета лига, която се игра на стадион "Черноморец".

Домакините бяха по-добрият отбор на терена и заслужено стигнаха до поредния си успех, а след него отборът е с равни точки със Загорец - по 29 точки.

"Акулите" поведоха още в 5-ата минута след гол на Мариян Тонев, а около средата на първото полувреме "баските" от Куклен изравниха.

С попадение на Узунов в 88-ата минута обаче домакините стигнаха до крайния успех, след като той бе намерен от Танев и с хубав и плътен удар реализира.

Това е поредният силен мач за племенника на Радостин Кишишев, който вече има пет попадения от началото на този сезон.