Барселона Реал Мадрид

Реал Мадрид удари Барса на Камп Ноу и излезе първи в класирането! + ВИДЕО

Отборът на Реал Мадрид успя да спечели дербито с Барселона с резултат 3:1 в мач от 7-ия кръг на испанската Примера дивисион.

Гостите успяха да поведат в резултат още в 5-ата минтуа чрез Феде Валверде, който се възползва от асистенция на Карим Бензема.

Само 3 минути по-късно обаче младата звезда на "каталунците" Ансу Фати успя да изравни резултата.

В 63-ата минута Серхио Рамос от дузпа успя да изведе "белия балет" напред в резултата. Капитанът на Реал беше фаулиран от Клеман Ленгле в наказателното поле и съдията посочи бялата точка.

В 90-ата минута Лука Модрич се възползва от грешка на Нето и оформи крайното - 3:1.

Отборът на Реал Мадрид си върна първата позиция в класирането с 13 точки, докато Барселона е 10-ти със 7 точки.