Локомотив Пловдив Царско село

Локо (Пловдив) смачка Царско село с 3:0 в София и дръпна на върха в класирането в efbet Лига

Локомотив (Пловдив) успя да постигне победа с 3:0 при визитата си на Царско село в София, в мач от 10-ия кръг на efbet лига.

След успеха си „смърфовете” са лидери в класирането с актив от 22 спечелени точки, с 5 повече пред втория Лудогорец, който обаче има и два мача по-малко.

„Царете” от своя страна са на 6-ата позиция в таблицата с актив от 13 спечелени точки.

Диниш Алмейда откри за гостите в 53-ата минута, след като засече с глава прекрасно центриране на Умарбаев.

В 68-ата минута с хубав удар по земя от диагонала Димитър Илиев удвои и практически уби каквато и да било интрига в мача.

За крайния резултат точен бе отново Илиев, който в 81-ата минута се възползва от кошмарна грешка на Пласид, който изби топката в него и тя влезе във вратата.