Септември 98 (Тервел) Ботев (Нови Пазар)

Септември (Тервел) с разгром срещу Ботев (Нови Пазар)

Отборът на Септември Тервел се наложи над Ботев (Нови Пазар) с категоричното 7:1 в мач от 11-ия кръг на Североизточната Трета лига.

Домакините успяха да отбележат цели 3 попадения през първата част чрез Кристиян Петков (6, 26), Георги Иванов (13).

В 50-ата минута директер червен картон получи капитана на Ботев Йордан Миленов за нарушение срещу вратаря на домакините.

В 54-та мин. капитана Стефан Стефанов покачи на 4:0, а резервата Генади Димитров вкара пети гол за своя тим в 63-ата минута.

В 70-ата минута гостите от Нови пазар вкараха почетно попадение чрез опитния голмайстор Митко Митков.

До края на мача домакините стигнаха до още два гола. В 77-та мин. Венелин Стоянов покачи на 6:1, а Назиф Мемиш в 83-ата оформи крайното - 7:1.