ЦСКА 1948 Славия

ЦСКА 1948 нанесе здрав пердах на клетата Славия, Камбуров мушна две попадения

ЦСКА 1948 смачка Славия с 5:1 в среща от 10-ия кръг на efbet Лига, която се игра на Националния стадион "Васил Левски". За пореден път момчетата на Краси Балъков изиграха силен мач и в крайна сметка стигнаха отново до много попадения.

След успеха си тимът е 3-и в класирането с актив от 16 спечелени точки, докато "белите" са на предпоследната 13-а позиция с едва 7 пункта.

Още в 33-ата минута след центриране на Топузов, Камбуров засече топката на близката греда и откри резултата в полза на домакините.

Две минути преди Шопов удвои, след като прати топката от няколко метра зад Георги Петков и така кълбото попадна в мрежата на Славия за втори път от началото на мача.

Гостите се върнаха в мача чрез Стоев в 49-ата минута, но в 53-ата минута Камбуров върна аванса от два гола след точно изпълнена дузпа.

В 64-ата минута и 81-ата минута Бастунов наниза две попадения с глава и в крайна сметка оформи крайния резултат в този мач.