Пирин Благоевград

Пирин се оттърси от шока срещу Берое и спечели визитата си на Добруджа на "Дружба"

Пирин (Благоевград) успя да се съвземе бързо след инфарктната загуба срещу Берое у дома и победи с 2:0 Добруджа при визитата си на стадион "Дружба".

Това стана в среща от 11-ия кръг на Втора лига, а "орлетата" демонстрираха добър футбол и в крайна сметка успяха да покажат качества.

Дончев си вкара автогол в 40-ата минута на срещата и така гостите стигнаха до аванс в резултата.

За крайния резултат точен бе Георгиев, който се разписа в 54-ата минута и донесе трите точки на гостите.

След мача Пирин е 3-и в класирането с актив от 22 точки, докато Добруджа е на 12-ата позиция с 10 пункта.