Левски (Лом)

Левски (Лом) продължава да гази, писа "тройка" на Трявна и мисли уверено за атака на Втора лига

Левски (Лом) отново демонстрира класа и разби с класическото 3:0 Трявна при визитата си от 12-ия кръг на Севрозападната Трета лига.

Рангел Абушев бе точен в 3-ата и 44-ата минути, за да даде комфортен актив от две попадения на "сините" от крайдунавския град.

За крайния резултат в мача точен бе Мариян Огнянов, който се разписа в 86-ата минута.

По този начин Левски (Лом) продължава с впечатляващото си представяне в шампионата, а стражът на тима Иван Вили Ризов все още няма допуснат гол във вратата си.