Оборище (Панагюрище)

Оборище си го изкара на Надежда за загубата от Ботев и вкара 4 гола на своя "Орчо Войвода"

Оборище (Панагюрище) си го изкара на Надежда (Доброславци) и спечели убедително с 4:0 при домакинството си на своя противник.

Това стана в среща от 12-ия кръг на Югозападната Трета лига, а след нея панагюрци взеха три точки и отборът е 6-и с 20 пункта, като е на 9 точки от върха.

Припомняме, че през седмицата тимът загуби със същия резултат от Ботев (Пловдив) за Купата на България на свой терен.

Васил Тачев даде начало на голеадата в 15-ата минута, а в 25-ата 17-годишният юноша на клуба Кристиян Димитров вкара своя дебютен гол в Трета лига.

Тачев отново бе точен за 3:0 в 64-ата минута, а минута преди края на редовното време Даниел Васев оформи крайния резултат.