Спартак (Плевен) Павликени

Спартак Плевен и Павликени не се победиха

Отборите на Спартак Плевен и Павликени не се победиха - 0:0 в мач от 12-ия кръг на Северозападната Трета лига.

Домакините натискаха съперника си през целия мач, но до попадение така и не се стигна.

През първите 15 минути с два пропуска се отличи Андриян Димитров. Между двете му възможности Айвън Ангелов с глава също направи пропуск. В 22-ата минута Александър Скорчев нацели гредата, излязъл очи в очи със стража на гостите.

След почивката Ангелов се отличи с пропуск, а Ивайло Иванов, Иво Върбанов и Цветелин Иванов също не успяха да се разпишат от чисти положения.

Стартови състави:

Спартак (Плевен): 86. Димитър Иванов, 5. Иво Върбанов, 3. Лъчезар Ковачев, 6. Борислав Иванов, 8. Ивайло Раденцов (капитан), 17. Айвън Ангелов, 4. Цветелин Иванов, 21. Валентино Макавеев, 10. Стивън Славков, 31. Андриян Димитров, 19. Александър Скорчев.
Треньор – Красимир Бислимов

Павликени: 1. Венцислав Димитров, 20. Александър Узунов, 32. Красен Славчев (капитан), 14. Ивайло Велчев, 3. Георги Христов, 8. Даниел Йорданов, 18. Борислав Гецов, 7. Стефан Гинчев, 5. Йордан Петев Йорданов, 4. Цветомир Додуров, 77. Никола Какамъков.