Дунав Устрем (Дончево)

Дунав удари Устрем в Дончево

Дунав Русе победи с 1:0 Устрем в Дончево в мач от 11-я кръг на Североизточната Трета лига.

Младият състав на драконите стъпи здраво на тежкия терен и заслужено се поздрави с успеха. Единствения гол отбеляза Симеон Иванов в 67-ата минута. Малко по-рано той изпусна да открие, след като излезе сам срещу вратаря, а още през първото полувреме съдията отмени попадение на Джан Хасан. Силен мач направи опитният капитан Диян Димов. С победата Дунав има вече 17 точки. Драконите продължават да държат изкъсо челото на класирането. Те са седми, като изостават на седем точки от лидера Светкавица, който обаче има и мач повече. "Доволни сме от успеха. Момчетата се каляват и израстват постоянно", каза наставникът на русенци Мартин Цирков.