Обзор след 11-ия кръг на Североизточната Трета лига

24.10.2020 Шумен 2007 Шумен 2007  2 - 0 Доростол 2013  Доростол 2013

1:0 - 48' ЮЛИЯН НАСКОВ ЗАГОРОВ (9) ДУЗПА

2:0 - 58' ЖИВКО КЪНЧЕВ ГЕРЧЕВ (19)

Отборът на Шумен се наложи над Доростол с резултат 2:0 в мач от 11-ия кръг на Североизточната Трета лига.

В 47-та мин. Едис Ибрахим спечели дузпа за своя тим и капитанът Юлиян Загоров откри от бялата точка.

В 59-та мин. отново Едис Ибрахим напредна отдясно и преодоля двама от защитниците на гостите. От рамките на наказателното поле стреля мощно, но вратаря Веселин Василев изби топката. Живко Герчев не сгреши при добавката.

Емри Акиф се отличи с пропуск за гостите в 52-ата минута, а в 60-ата отново той не успя да разпише от чисто положение.

24.10.2020 Спортист (Генерал Тошево) Спортист (Генерал Тошево)  3 - 1 Кубрат  Кубрат

1:0 - 10' РОСЕН НИКОЛАЕВ НИКОЛОВ (9)

1:1 - 15' Сюлейман Тезгюн Салим (6)

2:1 - 41' РОСЕН НИКОЛАЕВ НИКОЛОВ (9)

3:1 - 77' РОСЕН НИКОЛАЕВ НИКОЛОВ (9)

ЧЕРВЕН КАРТОН: 76' Аян Хасан (Кубрат)

Отборът на  Спортист 2011 (Генерал Тошево) се наложи над Кубрат с резултат 3:1 в мач от 11-ия кръг на Североизточната Трета лига.

Това е третата победа на Спортист от началото на сезона.

Домакините откриха резултата в 9-ата минута с попадение на капитана Росен Николов. В 20-ата минута гостите изравниха след далечен удар и неумела намеса навратаря Георги Георгиев. В края на първото полувреме Росен Николов, в 41-ата минута, върна радостта по трибуните – 2:1.

В 77-ата минута домакините получиха правото да изпълнят дузпа. Росен Николов оформи своя хеттрик от бялата точка.

24.10.2020 Септември 98 (Тервел) Септември 98 (Тервел)  7 - 1 Ботев (Нови Пазар)  Ботев (Нови Пазар)

1:0 - 4' Кристиян Костадинов Петков (20)

2:0 - 10' Георги Иванов Димитров (2)

3:0 - 24' Кристиян Костадинов Петков (20)

4:0 - 61' СТЕФАН ЙОРДАНОВ СТЕФАНОВ (10)

5:0 - 66' Явор Симеонов Колев (16)

5:1 - 70' Митко Галинов Митков (11)

6:1 - 72' Венелин Николаев Стоянов (8)

7:1 - 76' АЛЕКСАНДЪР СТОЯНОВ ДИМИТРОВ (4)

Червен картон: 53' Йордан Иванов (Ботев Нови Пазар)

Отборът на Септември Тервел се наложи над Ботев (Нови Пазар) с категоричното 7:1 в мач от 11-ия кръг на Североизточната Трета лига.

Домакините успяха да отбележат цели 3 попадения през първата част чрез Кристиян Петков (6, 26), Георги Иванов (13).

В 50-ата минута директер червен картон получи капитана на Ботев Йордан Миленов за нарушение срещу вратаря на домакините.

В 54-та мин. капитана Стефан Стефанов покачи на 4:0, а резервата Генади Димитров вкара пети гол за своя тим в 63-ата минута.

В 70-ата минута гостите от Нови пазар вкараха почетно попадение чрез опитния голмайстор Митко Митков.

До края на мача домакините стигнаха до още два гола. В 77-та мин. Венелин Стоянов покачи на 6:1, а Назиф Мемиш в 83-ата оформи крайното - 7:1.

25.10.2020 Устрем (Дончево) Устрем (Дончево)  0 - 1 Дунав  Дунав

0:1 - 63' Симеон Мануилов Иванов (77)

Червен картон: 90+2' Кристиян Димитров (Устрем)

Дунав Русе победи с 1:0 Устрем в Дончево в мач от 11-я кръг на Североизточната Трета лига.

Младият състав на драконите стъпи здраво на тежкия терен и заслужено се поздрави с успеха. Единствения гол отбеляза Симеон Иванов в 67-ата минута. Малко по-рано той изпусна да открие, след като излезе сам срещу вратаря, а още през първото полувреме съдията отмени попадение на Джан Хасан. Силен мач направи опитният капитан Диян Димов. С победата Дунав има вече 17 точки. Драконите продължават да държат изкъсо челото на класирането. Те са седми, като изостават на седем точки от лидера Светкавица, който обаче има и мач повече. "Доволни сме от успеха. Момчетата се каляват и израстват постоянно", каза наставникът на русенци Мартин Цирков.

25.10.2020 Интер (Добрич) Интер (Добрич)  1 - 4 Черноморец Балчик  Черноморец Балчик

0:1 - 18' Тодор Маринчев Вълканов (38) дузпа

1:1 - 44' Тодор Маринчев Вълканов (38) Д

1:2 - 68' Генади Хуан Алберто Луго (12)

1:3 - 82' Данаил Иванов Димов (23)

1:4 - 90' Мартин Сергеев Татаров (17)

25.10.2020 Светкавица Светкавица  2 - 1 Лудогорец |||  Лудогорец |||

0:1 - 13' Станислав Валентинов Вълчев (8)

1:1 - 50' Станислав Живков Желязков (38)

2:1 - 88' Георги Драганов Димитров (21)

Отборът на Светкавица се наложи над Лудогорец 3 с резултат 2:1 в мач от поредния кръг на Североизточната Трета лига.

В 13-ата минута тимът на Лудогорец повече в резултата чрез Станислав Вълчев.

В 49-ата минута от пряк свободен удар капитанът на Светкавица Румен Русков стреля опасно, стражът на разградчани изби топката, но Станислав Желязков не сгреши при добавката - 1:1.

В 87-ата минута Даниел Димитров подаде към Георги Димитров, който не сгреши с глава и донесе успеха на своя тим.

25.10.2020 Черноломец (П) Черноломец (П)  3 - 0 Тополи (Тополи)  Тополи (Тополи)

1:0 - 30' Беадир Беадиров

2:0 - 40' Беадир Беадиров

3:0 - 75' Мехмед Сабри

Отборът на Черноломец се наложи с класическото 3:0 над Тополи в мач от 11-ия кръг на Североизточната Трета лига.

Беадир Беадиров се превърна в герой за Черноломец, като реализира два гола във вратата на Пламен Роев. Той се разписа в 30-ата и 40-ата минута.

В 75-та минута Мехмед Сабри оформи крайното - 3:0.