Реал Мадрид

Бензема към Менди: Спри да подаваш на Винисиус, той играе срещу нас!

Отборът на Реал Мадрид успя да стигне трудно до равенството срещу Борусия Мьонхенгладбах - 2:2 в мач от втория кръг от груповата фаза на Шампионската лига.

"Белият балет" губеше с 0:2 до 87-ата минута, но все пак успя да стигне до равенството с попадения на Карим Бензема и Касемиро. Въпреки това Зидан и компания се намират на последното място в групата със само 1 точка от първите два двубоя.

Изглежда ситуацията в съблекланяна на "кралския клуб" е изключително напрегната...

При победата над Барселона през уикенда камерите уловиха интересен момент, в който Иско критикува треньора на тима Зинедин Зидан.

„Когато Зидан ме вади от игра, това винаги е около 50-ата или 60-ата минута, а някога дори на полувремето. Но когато съм резерва, ме вкарва чак в 80-ата. Не мога да го разбера", коментира Иско пред Марсело и Лука Модрич.

Снощи камерите уловиха друг интересен момент, в който Карим Бензема се обръща към Ферланд Менди и му казва:

"Играй с мен. Не подавай на Винисиус! Кълна се в живота на майка си, че той играе срещу нас!"

Изглежда играчите на Реал трябва повече да внимават и да се пазят от камерите.