ПСЖ

ПСЖ надви Истанбул Басакшехир след два гола на Кийн, Неймар обаче се контузи лошо преди почивката

ПСЖ записа първи успех през това издание на Шампионската лига, след като в мач от Група "Н" надделя като гост на турския Истанбул Басакшехир с минималното 2:0.

След победата парижани са трети с 3 точки, колкото имат първият Лайпциг и вторият Манчестър Юнайтед.

Неприятен удар за "принцовете" обаче бе контузията на Неймар, която го извади от игра по средата на първото полувреме и която може дори да е тежка.

Първото попадение бе дело на Мойс Кийн, който се разписа в 64-ата минута, след като засече с глава центриране на Неймар от корнер.

В 79-ата минута Кийн вкара втория си гол в мача след удар от близка дистанция, а пасът отново бе дело наа Мбапе.