Кариана (Ерден) Септември (Сф)

Кариана не се пропука в София срещу Септември и грабна ценна точка при визитата си

Септември (София) и Кариана (Ерден) врътнаха реми 0:0 в среща от 12-ия кръг на Втора лига, която се игра на стадиона в столичния квартал Драгалевци.

Като цяло между двата тима се получи доста затворен мач, който определено не бе никак атрактивен за гледане от телевизионните зрители.

Головите положения бяха малко, като реално погледнато почти нямаше чисти шансове за един от двата отбора по време на целия мач.

В 62-ата минута Пешов можеше да открие за домакините, но от близка дистанция нацели напречната греда и пропусна най-добрия голов шанс за тима си в целия мач.

Георги Търтов се завърна в игра за състава на гостите, но като предпазна мярка влезе като резерва на почивката.

След този двубой Кариана си задържа лидерската позиция с актив от 27 точки, докато столичани са на 5-ото място с 21 пункта.