Светкавица Ботев (Нови Пазар)

Лидерът на Североизток Светкавица (Търговище) разпиля с класика домакините от Ботев (Нови Пазар)

Лидерът в Североизточната Трета лига Светкавица (Търговище) разпиля с 3:0 Ботев (Нови Пазар) при визитата си от 12-ия кръг.

Попаденията за гостите бяха дело на Русков в 7-ата минута, Михалев две минути по-късно и на Василев, който успя да се разпише в 62-ата минута.

Първото попадение дойде след далечен изстрел, а при втория гол Михалев остана сам срещу вратаря и не сгреши, след като бе изведен добре зад защитата.

При третото попадение всичко тръгна след грешка в отбрана при която се стигна до пас къ непокрития Василев, който оформи класиката.

След този мач Светкавица е лидер с актив от 27 точки.

Снимка: Sportal.bg