Извор (с. Горски извор) Сокол (Марково)

Извор се наложи над Сокол Марково

Отборът на Извор се наложи с 2:1 над Сокол Марково в двубой от 13-ия кръг на Югоизточната Трета Лига. Тимът от Извор стигна трудно до победата, но тя е изключително ценна, тъй като отборът се отдалечава от опасната зона. В 33-ата минута Спас Минчев с прекрасно изпълнение на пряк свободен удар откри резултата. През втората част двата тима размениха по едно попадение. Първо в 60-ата минута Стоян Бръмчев завърши бърза атака на Извор хладнокръвно за 2:0. След това Сокол върна едно попадение, но за повече нямаше сили. Така Извор е на 10-о място с 16 точки, докато Сокол остава на 14-о място с 13.