Хебър (Пз)

Хебър се издъни здраво у дома, не успя да победи последния Нефтохимик и отново разочарова

Хебър отново се изложи, като този път това стана при домакинството си на Нефтохимик на стадион "Георги Бенковски" в Пазарджик.

В среща от 12-ия кръг на Втора лига двата тима врътнаха реми 1:1, макар че домакините бяха категорични фаворити за успеха в този мач.

Чаворски даде аванс на пазарджиклии в 60-ата минута, но четвърт час преди края на двубоя Янев успя да изравни резултата и донесе точката на гостите.

След този мач Хебър е 6-и в класирането с актив от 19 точки, а Нафтата е на последната 16-а позиция със скромните 3 точки.