Левски (Лом)

Няма кой да спре Левски (Лом) в Северозапада, "сините" удариха Спартак (Плевен) в дербито

Левски (Лом) постигна домакинска победа с 2:1 в голямото дерби от 13-ия кръг на Северозападната Трета лига срещу Спартак (Плевен), което се игра в крайдунавския град.

След успеха си отборът на Благой Кръстанов е с 30 точки и е с равни точки с Ботев (Враца) II на върха в класирането.

Домакините вкараха от дузпа в 31-ата минута, която бе реализирана от Мариян Огнянов, а за наказателния удар падна Рангел Абушев.

В 51-ата минута с прекрасен прехвърлящ удар Огнянов удвои аванса на "сините", а силите на гостите стигнаха за почетен гол от дузпа чрез Ивайло Иванов.