Академик (Свищов) Трявна

Академик вкара 4 на Трявна

Свищовският “Академик” удари с 4:1 състава на “Трявна”. И този мач без публика бе предаван пряко от сайта “Площад Алеко”. Домакините поведоха след центриране от корнер, при което вратарят изпусна топката и Ивайло Данаилов я вкара в мрежата за 1:0. Съперникът изравни до почивката.

През втората част “студентите” с нови три гола стигнаха до убедителната победа. След центриране отляво Пламен Ангелов върна топката пред вратата, където защитникът на “Трявна” Ивайло Христов си отбеляза автогол – 2:1. Пет минути по-късно след центриране отдясно от фаул Преслав Антонов отблизо засече топката в мрежата за 3:1. Малко преди края Сонер Хюсеин бе намерен с глава непокрит пред вратата и стреля в левия ъгъл за крайното 4:1.