Пирин Гоце Делчев ФК Банско

Обзор след 13-ия кръг на Югозападната Трета лига + всички голмайстори

31.10.2020 Сливнишки герой Сливнишки герой  1 - 2 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница

0:1 - 42' Веселин Атанасов Любомиров (13)

1:1 - 77' Антонио Иванов Михов (11)

1:2 78' Александър Илиев Близнаков (14)

 

Марек се наложи с 2:1 Сливнишки герой в двубой от 13-ия кръг на Югозападвата Трета Лига. Попаденията за дупничани станаха дело на Веселин Любомиров и Александър Близнаков, а за Героя се разписа Антонио Михов. Така Марек оставана първо място на Югозапад с актив от 32 точки. Съставът на Сливнишки герой остава с 14 точки и е точна над чертата.


Домакините имаха няколко много опасни атаки. В 27-ата минута Денислав Минчев бе изключително близо до първия гол в двубоя, но той отправи твърде лош изстрел от перфектна позиция.
В 42-ата минута гостите от Дупница откриха резултата. В автор на попадението се превърна Веселин Любомиров, който матира стража Димитър Симеонов.

 

В 57-ата минута домакините бяха много близо до изравняването на резултата, но бранител на Марек успя да избие кълбото от голлинията.

 

В 76-ата минута атакуващият футболист на Сливнишки герой Антонио Михов се разписа, след като шутира, кълбото се отби в бранител на гостите и попадна в мрежата на Пламен Младенов.
Отговорът на Марек обаче не закъсня и секунди по-късно Александър Близнаков отбеляза с прекрасен удар от далечна дистанция.Домакините се опитаха да стигнат до равенството, но защитата на Марек се справи на ниво и добави нови три точки в своя актив.


 

31.10.2020 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  2 - 4 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)

0:1 - 27' Николай Янакиев Димиров (21)

0:2 - 29' Николай Янакиев Димиров (21)

0:3 - 36' Максим Тиънри Aгноли (19)

1:3 - 45+1' Здравко Атанасов Атанасов (10) дузпа

1:4 - 57' Радослав Валентинов Лефтеров (6)

2:4 - 83' Кристиян Христов Ковачев (9) дузпа

 

Червен картон: На полувремето: Тихомир Добрев (Пирин Разлог)

 

Отборът на Пирин Разлог се наложи над Балкан Ботевград като гост с резултат 4:2 в мач от 13-ия кръг на Югозападната Трета лига. 

 

Головете за гостите реализираха Николай Демиров/2/, Максим и Лефтеров, а за Балкан и двете попадения бяха от дузпи, реализирани от Здравко Димитров и Кристиян Ковачев.


31.10.2020 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  3 - 1 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)

1:0 - 5' Кристиян Иванов Николов (7)

1:1 - 11' Атанас Петров Курдов (11) дузпа

2:1 - 34' Никола Янков Георгиев (14)

3:1 - 67' Методи Николаев Костов (9)

 

Отборът на Вихрен се наложи над Ботев Ихтиман с резултат 3:1 в мач от 13-ия кръг на Югозападната Трета лига. 

 

Кристиян Николов откри резултата за домакините в 5-ата минута, но в 11-ата гостите изравниха чрез бившият голмайстор на Левски,Ботев Пд и Астана Атанас Курдов от дузпа. 

 

В 34-ата Никола Георгиев отново изведе Вихрен напред в резултата, а Методи Костов оформи крайното - 3:1 в 67-ата минута. 


31.10.2020 Надежда (Доброславци) Надежда (Доброславци)  отложен Беласица  Беласица

 

31.10.2020 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  1 - 3 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)

0:1 - 69' Васил Стоянов Тачев (72)

1:1 - 70' Васил Светославов Кръстев (17)

1:2 - 79' Mилко Георгиев Георгиев (21)

1:3 - 85' Даниел Димитров Васев (10)

 

Оборище (Панагюрище) постигна трудна победа с 3:1 при визитата си на Велбъжд в Кюстендил, в среща от 13-ия кръг на Югозападната Трета лига.

 

Панагюрци откриха чрез Васил Тачев, който бе точен в 69-ата минута, но минута по-късно домакините успяха да изравнят.

 

До края обаче "воеводите" стигнаха до успеха след голове на Милко Георгиев и Даниел Васев.

 

Победата обаче бе пирова, тъй като централният бранител Никола Мицански получи тежка контузия и тепърва ще стане ясно колко време ще бъде извън игра.

 

31.10.2020 Перун (Кресна) Перун (Кресна)  0 - 1 ФК Кюстендил (Кюстендил)   ФК Кюстендил (Кюстендил)

0:1 - 14' Росен Ангелов Йорданов (19)


31.10.2020 Рилски спортист Рилски спортист  3 - 0 Левски (Чепинци)  Левски (Чепинци)

1:0 - 79' Цветан Цветанов Митев (11)

2:0 - 87' Александър Георгиев Иванов (9)

3:0 - 90+1' Александър Георгиев Иванов (9)

 

31.10.2020 Чавдар (Етрополе) Чавдар (Етрополе)  4 - 1 Гранит (Владая)  Гранит (Владая)

0:1 - 10' Люцкан Цветомиров Люцканов (9)

1:1 - 11' Мартин Александров Милков (15)

2:1 - 16' Симеон Харалампиев Чатов (16)

3:1 - 36' Цветелин Пламенов Цаковски (11)

4:1 - 75' Мартин Александров Милков (15)


31.10.2020 Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев  2 - 0 ФК Банско  ФК Банско

1:0 - 45' Петър Иванов Лазаров (8) дузпа

2:0 - 81' Павел Георгиев Головодов (11)

 

Червен картон: 77' Йордан Лечов (Банско)

 

КЛАСИРАНЕ: 

 

Отбор   Домакин Гост Общо  
    Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 ФК Кюстендил (Кюстендил) 32 7 5 2 0 6 5 0 1 13 10 2 1 25:2
2 Марек1915 - Дупница 32 6 6 0 0 7 4 2 1 13 10 2 1 30:11
3 Вихрен (Сандански) 29 7 7 0 0 5 2 2 1 12 9 2 1 22:7
4 Чавдар (Етрополе) 25 6 5 1 0 7 2 3 2 13 7 4 2 25:11
5 Беласица 24 6 4 2 0 5 3 1 1 11 7 3 1 16:8
6 Оборище (Панагюрище) 23 7 5 0 2 6 2 2 2 13 7 2 4 22:13
7 Пирин Гоце Делчев 19 6 3 1 2 7 2 3 2 13 5 4 4 18:11
8 Рилски спортист 18 6 4 2 0 7 1 1 5 13 5 3 5 19:18
9 Ботев (Ихтиман) 16 7 3 2 2 6 1 2 3 13 4 4 5 18:18
10 ФК Балкан (Ботевград) 15 7 3 1 3 6 1 2 3 13 4 3 6 15:15
11 Надежда (Доброславци) 15 5 3 0 2 7 2 0 5 12 5 0 7 20:25
12 Пирин (Разлог) 15 7 1 3 3 6 3 0 3 13 4 3 6 10:17
13 Сливнишки герой 14 7 3 2 2 6 0 3 3 13 3 5 5 15:16
14 Гранит (Владая) 12 5 1 3 1 7 2 0 5 12 3 3 6 11:23
15 Левски (Чепинци) 11 7 3 1 3 6 0 1 5 13 3 2 8 14:28
16 Перун (Кресна) 9 6 2 1 3 7 0 2 5 13 2 3 8 12:26
17 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 8 6 2 2 2 6 0 0 6 12 2 2 8 5:24
18 ФК Банско 1 6 0 1 5 7 0 0 7 13 0 1 12 3:27

 

ДОМАКИН ЮГОЗАПАДНА "В" ГРУПА: 

 

Отбор   Домакин  
    Т М П Р З ГР
1 Вихрен (Сандански) 21 7 7 0 0 15:5
2 Марек1915 - Дупница 18 6 6 0 0 19:3
3 ФК Кюстендил (Кюстендил) 17 7 5 2 0 14:1
4 Чавдар (Етрополе) 16 6 5 1 0 13:4
5 Оборище (Панагюрище) 15 7 5 0 2 13:4
6 Рилски спортист 14 6 4 2 0 12:5
7 Беласица 14 6 4 2 0 10:4
8 Ботев (Ихтиман) 11 7 3 2 2 13:9
9 Сливнишки герой 11 7 3 2 2 11:9
10 Пирин Гоце Делчев 10 6 3 1 2 8:4
11 ФК Балкан (Ботевград) 10 7 3 1 3 8:6
12 Левски (Чепинци) 10 7 3 1 3 10:14
13 Надежда (Доброславци) 9 5 3 0 2 11:9
14 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 8 6 2 2 2 3:8
15 Перун (Кресна) 7 6 2 1 3 5:10
16 Гранит (Владая) 6 5 1 3 1 5:6
17 Пирин (Разлог) 6 7 1 3 3 4:10
18 ФК Банско 1 6 0 1 5 2:13

 

ГОСТ ЮГОЗАПАДНА "В" ГРУПА: 

 

Отбор   Домакин  
    Т М П Р З ГР
1 ФК Кюстендил (Кюстендил) 15 6 5 0 1 11:1
2 Марек1915 - Дупница 14 7 4 2 1 11:8
3 Беласица 10 5 3 1 1 6:4
4 Чавдар (Етрополе) 9 7 2 3 2 12:7
5 Пирин Гоце Делчев 9 7 2 3 2 10:7
6 Пирин (Разлог) 9 6 3 0 3 6:7
7 Вихрен (Сандански) 8 5 2 2 1 7:2
8 Оборище (Панагюрище) 8 6 2 2 2 9:9
9 Надежда (Доброславци) 6 7 2 0 5 9:16
10 Гранит (Владая) 6 7 2 0 5 6:17
11 ФК Балкан (Ботевград) 5 6 1 2 3 7:9
12 Ботев (Ихтиман) 5 6 1 2 3 5:9
13 Рилски спортист 4 7 1 1 5 7:13
14 Сливнишки герой 3 6 0 3 3 4:7
15 Перун (Кресна) 2 7 0 2 5 7:16
16 Левски (Чепинци) 1 6 0 1 5 4:14
17 ФК Банско 0 7 0 0 7 1:14
18 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 0 6 0 0 6 2:16

 

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ: 

 

Дата Мачове  
07.11.2020 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  - ФК Банско  ФК Банско
07.11.2020 Гранит (Владая) Гранит (Владая)  - Пирин Гоце Делчев  Пирин Гоце Делчев
07.11.2020 Левски (Чепинци) Левски (Чепинци)  - Чавдар (Етрополе)  Чавдар (Етрополе)
07.11.2020 ФК Кюстендил (Кюстендил) ФК Кюстендил (Кюстендил)   - Рилски спортист  Рилски спортист
07.11.2020 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  - Перун (Кресна)  Перун (Кресна)
07.11.2020 Беласица Беласица  - Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
07.11.2020 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  - Надежда (Доброславци)  Надежда (Доброславци)
07.11.2020 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  - Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
07.11.2020 Сливнишки герой Сливнишки герой  - ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)


Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK