Локомотив (Др) Партизан (Червен бряг)

Локомотив Дряново излъга Партизан Червен бряг в края

С две попадения на голмайстора си Йордан Иванов, отборът на Локомотив Дряново се наложи над Партизан Червен бряг с 2:1 в двубой от 14-ия кръг на Северозападната Трета Лига. След нулево първо полувреме Йордан Иванов откри резултата в 54-ата минута за домакините. Гостите от Червен бряг обаче успяха да изравнят само 3 минути по-късно чрез Тонев - 1:1. Все пак в 82-та минута домакините стигнаха до успеха след нов гол на Йордан Иванов, който се разписа в 82-ата минута.

Локомотив има 7 победи и 7 загуби и с 21 точки е на 9-о място в класирането. Партизан е място по-напред и с две точки повече.

Локомотив (Дряново) 2:1 Партизан (Червен бряг)

1:0 Й. Иванов (54)

1:1 Тонев (57)

2:1 Й. Иванов (82)