ФК Банско Гранит (Владая)

Най-после! След много ходене по мъките Банско записа първа победа за сезона, удари Гранит

Банско постигна първи успех през сезона в Югозападната Трета лига и в мач от 15-ия кръг, който се игра на стадион "Свети Петър" отборът домакин надви Гранит (Владая) с 2:1.

След този двубой банскалии прекъснаха кошмарната си серия от реми и 13 загуби. С трите точки отборът обаче остава последен и има 4 пункта, като е на цели 7 от спасителната зона.

Костадин Слаев откри за банскалии в 10-ата минута, а Божинов удвои аванса на тима в 30-ата.

За гостите голът бе дело на Русинов в 80-ата минута от дузпа. Гранит е 15-и с 12 точки след този мач.