Пирин Гоце Делчев Гранит (Владая)

Обзор след 15-ия кръг на Югозападната Трета лига

11.11.2020 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  0 - 5 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)

0:1 - 12' Кристиян Петров Димитров (17)

0:2 - 25' Станислав Йорданов Катранков (3)

0:3 - 27' Владимир Атанасов Бахъров (23)

0:4 - 54' Кристиян Петров Димитров (17)

0:5 - 70' Костадин Борисов Кафтанов (20)

14.11.2020 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  1 - 0 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница

1:0 - 20' Кристиян Христов Ковачев (9)

Балкан (Ботевград) постигна домакинска победа с 1:0 над лидера в Югозападната Трета лига Марек (Дупница) и така за пореден път показа, че играе силно срещу силните.

Срещата между двата тима бе от 15-ия кръг, а домакините демонстрираха сърцато представяне и в крайна сметка се поздравиха с трите точки в мача.

След успеха си ботевградчани заемат 10-ото място в класирането с актив от 18 спечелени точки, докато дупничани все пак задържаха първата позиция в класирането с актив от 35 пункта.

Единственото попадение в този мач бе дело на дело на Кристиян Ковачев - Бебето през първото полувреме, като той получи пас от Петко Петков и в крайна сметка бе най-съобразителен. Той бе точен в 20-ата минута на срещата.

Като цяло се получи мач в който и двата тима демонстрираха желание и добра игра, но домакините бяха по-напористи и стигнаха до своето.

14.11.2020 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  2 - 1 Сливнишки герой  Сливнишки герой

1:0 - 26' Атанас Василев Чепилов (11)

2:0 - 48' Мартин Емилов Костадинов (13) автогол

2:1 - 67' Стивън Петров Кирилов (21)

Червен картон: 90+2' Емил Трендафилов (Сливнишки герой)

Отборът на Вихрен Сандански се наложи над Сливнишки герой с резултат 2:1 в мач от 15-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Атанас Чепилов откри за домакините в 28-та минута, а Мартин Костадинов в 49-тата си вкара автогол и направи резултата 2:0.

Стивън Кирилово върна едно попадение за своя тим в 68-ата минута.

Гостите завършиха двубоя с човек по-малко, след като червен картон получи Емил Трендафилов.

14.11.2020 Надежда (Доброславци) Надежда (Доброславци)  1 - 1 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)

0:1 - 17' Красимир Христов Шапкаров (9)

1:1 - 62' Борислав Младенов Борисов (10) дузпа

Червени картони: 60' Радослав Лефтеров (Пирин Разлог), 75' Валентин Миленов (Надежда Доброславци)

14.11.2020 Перун (Кресна) Перун (Кресна)  0 - 1 Беласица  Беласица

0:1 - 28' Димитър Валериев Стоев (14)

Беласица постигна трудна, но сладка победа при гостуването си на Перун в Кресна, в среща от 15-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Петричани бяха по-добрият отбор на терена, а домакините демонстрираха по-дефанзивна игра, но въпреки това не успяха да измъкнат нещо от този мач.

Единственото попадение бе дело на Димитър Стоев, който засече хубаво центриране в средата на първото полувреме и с глава бе точен.

След този мач петричани са 3-и с 33 точки, на 2 точки от върха, но отборът има и мач по-малко.

14.11.2020 Рилски спортист Рилски спортист  1 - 0 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)

1:0 - 80' Александър Георгиев Иванов (9)

14.11.2020 Чавдар (Етрополе) Чавдар (Етрополе)  1 - 0 ФК Кюстендил (Кюстендил)   ФК Кюстендил (Кюстендил)

1:0 - 76' Владимир Веселинов Тачев (14)

14.11.2020 Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев  2 - 1 Левски (Чепинци)  Левски (Чепинци)

1:0 - 11' Павел Георгиев Головодов (11)

2:0 - 33' Ангел Петков Маджиров (19)

2:1 - 40' Марио Христов Геров (10)

14.11.2020 ФК Банско ФК Банско  2 - 1 Гранит (Владая)  Гранит (Владая)

1:0 - 11' Костадин Георгиевич Слаев (3)

2:0 - 30' Борис Янков Божинов (5)

2:1 - 78' Илия Иванов Русинов (63) дузпа

Банско постигна първи успех през сезона в Югозападната Трета лига и в мач от 15-ия кръг, който се игра на стадион "Свети Петър" отборът домакин надви Гранит (Владая) с 2:1.

След този двубой банскалии прекъснаха кошмарната си серия от реми и 13 загуби. С трите точки отборът обаче остава последен и има 4 пункта, като е на цели 7 от спасителната зона.

Костадин Слаев откри за банскалии в 10-ата минута, а Божинов удвои аванса на тима в 30-ата.

За гостите голът бе дело на Русинов в 80-ата минута от дузпа. Гранит е 15-и с 12 точки след този мач.