Трявна Първа атомна (Козлодуй)

Обзор след 15-ия кръг на Северозападната Трета лига

15.11.2020 Пещера (Галата) Пещера (Галата)  5 - 1 ОФК Бдин 1923 (Видин)  ОФК Бдин 1923 (Видин)

1:0 - 4' Альоша Младенов Илиев (10)

2:0 - 23' Славей Желев Младенов (9)

3:0 - 34' Атанас Юлиянов Георгиев (94) дузпа

4:0 - 42' Альоша Младенов Илиев (10)

4:1 - 56' Ангел Петков Каишев (8) дузпа

5:1 - 80' Славей Желев Младенов (9)

15.11.2020 Дреновец (Дреновец) Дреновец (Дреновец)  4 - 0 ОФК Локомотив Мездра  ОФК Локомотив Мездра

1:0 - 48' Александър Любомиров Петров (16)

2:0 - 69' Георги Илиев Тодоров (20)

3:0 - 75' Кристиян Любомиров Здравков (2)

4:0 - 88' Георги Руменов Стоянов (7)

Отборът на Дреновец се наложи с категоричното 4:0 над Локомотив Мездра в мач от 15-ия кръг на Северозападната Трета лига.

Петров откри за домакините в 47-ата минута, а в 54-ата Георги Илиев удвои. Здравков в 65-ата и Стоянов в 78-ата оформиха крайното - 4:0.

15.11.2020 Академия (Ботев) Академия (Ботев)  1 - 2 Янтра (Полски Тръмбеш)  Янтра (Полски Тръмбеш)

1:0 - 15' Любослав Любомиров Младенов (71)

1:1 - 34' Тодор Гошев Горанов (8) автогол

1:2 - 60' Бранислав Йорданов Ботев (11)

Отборът на Янтра Полски Тръмбеш се наложи над Ботев II с резултат 2:1 в мач от 15-ия кръг на Северозападната Трета лига.

Гостите бяха по-добрият отбор през целия мач и напълно заслужиха победата.

С пропуски за тях още в началото на срещата се отличиха Ростислав Данчев, Любомир Генчев, а капитанът Тихомир Антонов нацели гредата.

В 15-ата минута обаче Любослав Младенов откри за домакините със страхотен удар. Малко след това обаче Тодор Горанов си отбеляза автогол и изравни за гостите. Бранислав Ботев в 52-ата минута се възползва от подаване на Данчев и оформи крайното - 2:1.

С пропуски до края на двубоя се отличиха Ремзи Неджип, Виктор Василев и резервата Кирил Кръстев за врачани, Красен Каравелов и два пъти Генчев за Янтра.

Стартови състави:

Ботев II Враца: 1. Юлиан Левашки, 94. Людмил Йотов, 14. Ивайло Маринов, 3. Любослав Петров, 21. Ивайлов Кунчев (капитан), 28. Николай Методиев, 71. Любослав Младенов, 8. Тодор Горанов, 19. Ремзи Неджип, 11. Виктор Василев, 30. Мирослав Маринов.
Треньор – Любен Любенов

Янтра (Полски Тръмбеш): 1. Стефан Петров, 77. Иван Иванов, 7. Стефан Трайков, 4. Исмаил Мастънов, 23. Емилиян Ангелов, 13. Тихомир Антонов (капитан), 14. Николай Иванов, 17. Красен Каравелов, 9. Любомир Генчев, 11. Бранислав Ботев, 10. Ростислав Данчев.
Треньор – Петър Кръстев

15.11.2020 Партизан (Червен бряг) Партизан (Червен бряг)  2 - 0 Вихър (Славяново)  Вихър (Славяново)

1:0 - 2' Кристиян Иванов Тафраджийски (10)

2:0 - 90' Тихомир Пламенов Дамянов (20)

Червен картон: 71' Любимир Борисов (Вихър)

Отборът на Партизан се наложи над Вихър с резултат 2:0 в дербито а Плевенска област от 15-ия кръг на Северозападната Трета лига.

Още в първите минути на двубоя Ангел Русев асистира на Кристиян Тафраджийски, който откри резултата.

В 32-ата минута гол на гостите беше отменен. Иван Иванов се разписа, но се намираше в положение на засада.

В 50-ата минута обаче Русев се отличи със страхотен пропуск за домакините. Четвърт час по-късно Любомир Борисов получи червен картон и остави своя тим с човек по-малко. В 75-ата минута пък капитана на Вихър – Константин Генков можеше да изравни, но пропусна да се разпише от чиста позиция. Секунди преди края Тихомир Дамянов оформи крайното - 2:0.

15.11.2020 Павликени Павликени  4 - 0 Локомотив 1927 (Дряново)  Локомотив 1927 (Дряново)

1:0 - 13' Стефан Милков Гинчев (7)

2:0 - 25' Стефан Милков Гинчев (7)

3:0 - 50' Никола Веселинов Какамъков (77)

4:0 - 54' Никола Веселинов Какамъков (77)

15.11.2020 Левски (Лом) Левски (Лом)  отложен Етър-2  Етър-2

15.11.2020 Академик (Свищов) Академик (Свищов)  2 - 1 Севлиево   Севлиево

1:0 - 20' Никола Веселинов Какамъков (77)

1:1 - 34'Тихомир Красимиров Кънев (10) дузпа

2:1 - 49' Сонер Шенол Хюсеин (9)

Отборът на Академик се наложи над Севлиево с резултат 2:1 в среща от 15-ия кръг на Северозападната Трета лига.

Мартин Колев изведе "студентите" напред в резултата, но в 34-ата минута обаче голмайсторът Тихомир Кънев възстанови равенството от дузпа. Сонер Хюсеин оформи крайното - 2:1 през втората част.

Академик – 84. Виктор Владимиров, 3. Иван Ганев (капитан), 15. ПламенАнгелов, 7. Георги Йорданов, 21. Веселин Габров, 5. Валентин Антонов, 17.Ивайло Данаилов, 16. Мартин Колев, 23. Кристиан Аначков, 11. Преслав Антонов, 9. Сонер Хюсеин.Треньор – Борислав Борисов

Севлиево – 16. Димитьр Пантев, 19. Алекс Георгиев, 6. Атанас Фиданин(капитан), 5. Георги Павлов, 4. Иван Пенев, 20. Ахмет Хикмет, 12. ПавлинИванов, 14. Илиян Трифонов, 3. Тихомир Трифонов, 11. Галин Стоянов, 10.Тихомир Кънев.Треньор – Иван Стоянов

15.11.2020 Първа атомна (Козлодуй) Първа атомна (Козлодуй)  0 - 4 Спартак (Плевен)  Спартак (Плевен)

0:1 - 16' Андриян Димитров Димитров (31)

0:2 - 38' Александър Васков Скорчев (19)

0:3 - 53' Андриян Димитров Димитров (31)

0:4 - 90+3' Цветелин Валериев Иванов (4)

Отборът на Спартак Плевен се наложи над Първа атомна като гост с резултат 4:0 в мач от 15-ия кръг на Северозападната Трета лига.

Още в началото на срещата Андриян Димитров се възползва от подаване на Александър Скорчев и откри резултата. 10 минути по-късно самият Скорчев вкара второ попадение за своя тим. Андриян Димитров в 61-ата с удар от воле направи резултата класически, а Секунди преди края влезлият като резерва Цветелин Иванов оформи крайното - 4:0.

Домакините отправиха само два удара към плевенската врата.

Първа атомна – 1. Ивайло Върганов, 3. Христиан Говедарски, 16. Десислав Атанасов, 15. Еманоил Каменов, 22. Михаил Милчев, 18. Александър Александров, 4. Людмил Николов, 19. Николай Ганчев (капитан), 7. Благовест Иванов, 17. Антонио Йорданов, 14. Калин Красимиров.