Нефтохимик Септември (Симитли)

Нефтохимик записа първа победа през сезона и удари Септември (Симитли) на стадиона в Благоевград

Септември (Симитли) загуби на стадион "Христо Ботев" в Благоевград от Нефтохимик с 1:2 в среща от 14-ия кръг на Втора лига.

Успехът е първи за бургазлии от началото на сезона и след него тимът вече е предпоследен 15-и в класирането с актив от 7 точки, на точка пред Янтра.

Отборът от Симитли пък е 8-и с четвърто поредно поражение във втория ешалон.

Даниел Иванов откри за гостите от Бургас в 71-ата минута, а в 92-ата минута Симеон Вешев удвои и на практика реши всичко в мача.

В четвъртата минута от продължението Хазуров намали за домакините и оформи крайния резултат.