Балкан Вихрен (Сандански)

Балкан врътна равен срещу Вихрен в Ботевград, двата тима си вкараха по гол в първите минути

Отборът на Балкан отново успя да покаже добра игра срещу един от най-силните тимове в групата и отборът на Иван Редовски врътна домакинско 1:1 срещу Вихрен на стадионa в Ботевград.

Това стана в среща от 16-ия кръг на Югозападната Трета лига след която санданчани пропуснаха шанса си да се задържат с равни точки, с лидера Марек.

Балкан пък е с 19 пункта и се намира в средата на таблицата.

Още в 7-ата минута домакините от Ботевград откриха след нелепа изява на стража на гостите Веселин Ганев, който опита да избие топата, но вместо да я нацели добре я прати във вратата си.

Пет минути след това обаче резултатът бе изравнен след хубав удар на Методи Костов от няколко метра, а до самия край на мача нямаше повече попадения.

Снимка: Sportal.bg