Созопол Локомотив (ГО)

Голямо шоу край морето: Созопол оцеля след зрелищно 3:3 срещу гостуващия Локомотив (ГО)

Созопол врътна инфарктно реми 3:3 у дома срещу Локомотив (ГО) в среща от 14-ия кръг на Втора лига, която се игра в морския град.

След ремито "вампирите" са 13-и с актив от 11 точки, а толкова има и отборът на Георги Иванов - Геша, който е с позиция по-надолу.

Таушанов откри за гостите от Горна в 20-ата минута, но Гюзелев изравни четири минути преди почивката. Все пак обаче минута преди почивката Локо отново излезе напред с гол на Стефанов.

Колев изравни за Созопол в 67-ата минута, а Митев даде аванс на гостуващия тим в 77-ата минута.

Созопол се добра до точка след късен изравнителен гол на Молдованов от дузпа в 86-ата минута.