Литекс Струмска слава

Екшън в Радомир: Струмска слава показа характер срещу Литекс, двата тима врътнаха зрелищно 3:3

Струмска слава завъртя инфарктно 3:3 срещу Литекс на стадиона в Радомир, в среща от 14-ия кръг на Втора лига.

Домакините бяха поразени от COVID-19 и доста от техните играчи не бяха тренирали пълноценно.

През последните дни отборът водеше тренировки само с 8 души, но въпреки това тимът на Владимир Димитров показа завиден характер днес.

Неделчев даде бърз аванс на "оранжевите" с попадения в 13-ата и 35-ата минути, но тимът от Радомир реагира и стигна до изравняване с голове на Николов, който се разписа в 44-ата и 52-ата минути.

Бонев върна аванса на Литекс с гол в 66-ата минута, но след попадение от дузпа в 91-ата минута Иванов оформи крайното 3:3.

Не може да не се отбележи, че тимът от Радомир изпусна дузпа чрез Димитър Петков около 75-ата минута.

След ремито Струмска слава е 7-и с 16 точки, а Литекс е 8-и пак със същия актив.