Шумен 2007 Спортист (Генерал Тошево)

Шумен вкара 4 на Спортист Генерал Тошево

Отборът на Шумен се наложи с категоричното 4:1 над Спортист (Ген. Тошево) в мач от 15-ия кръг на Североизточната Трета лига.

Гостите от Шумен успяха да поведат още до 12-ата минута с резултат 2:0, след като капитанът Юлиян Загоров се разписа на два пъти.

В 55-ата минута след центриране на Мартин Иванов,  вратарят Веселин Добрев се подхлъзна и изтърва топката - 0:3.

В 70-ата минута домакините получихаа правото да изпълнят дузпа, която беше реализирана и резултатът стана 1:3.

Малко след това бърза контраатака бранител на домакините си вкара автогол и оформи крайното - 1:4.