Левски (Карлово) Черноморец

Черноморец (Бургас) постигна инфарктна победа в Карлово и отново окупира еднолично върха в Югоизточната Трета лига

Черноморец (Бургас) продължава уверено с победите, след като надви домакините от Левски (Карлово) с 2:1 в среща от 16-ия кръг на Югоизточната Трета лига.

Племеникът на Радостин Кишишев - Антон Узунов, даде аванс на "акулите" още в 14-ата минута, но броени минути след това домакините стигнаха до изравнително попадение.

В 80-ата минута Любо Божинов можеше да върне аванса на бургазлии, но след удар от фаул нацели гредата и пропусна чудесен шанс.

Все пак обаче победата за Черноморец дойде след попадение на юношата на Берое Валентин Иванов, който бе точен в 89-ата минута на мача.

След този двубой Черноморец е лидер с 41 точки и има 3 пункта пред втория Загорец, който обаче им и мач по-малко.