Севлиево Първа атомна (Козлодуй)

Голово шоу между Севлиево и Първа атомна

Отборите на Севлиево и Първа атомна не се победиха в голово шоу - 3:3 в мач от 16-ия кръг на Северозападната Трета лига.

Пламен Велинов вкара две бързи попадения през първата част (10' и 33'). В 49-ата минута тимът на Севлиево намали чрез Тихомир Кънев. В 81-ата минута влезлият като резерва Николай Банов изравни от пряк свободен удар.

В 87-ата минута Антонио Йорданов отново изведе Първа атомна напред. В последните секунди на продължението Банов се възползва в настаналото разбъркване и изравни резултата - 3:3.

Стартови състави:

Севлиево: 16. Димитьр Пантев, 2. Алекс Георгиев, 6. Атанас Фиданин (капитан), 5. Георги Павлов, 7. Християн Василев, 14. Илиян Трифонов, 92. Павлин Иванов, 15. Стефан Иванов, 3. Тихомир Трифонов, 93. Добрин Петров, 10. Тихомир Кънев.
Треньор – Иван Стоянов

Първа атомна: 1. Ивайло Върганов, 3. Христиан Говедарски, 16. Десислав Атанасов, 13. Михаил Бешев, 22. Михаил Милчев, 18. Александър Александров, 4. Людмил Николов, 19. Николай Ганчев (капитан), 15. Еманоил Каменов, 17. Антонио Йорданов, 20. Пламен Венелинов.